Archiwum: lipiec, 2009

jaka to szulfadka?


18 lip

Mam problemy z szufladkowaniem muzyki elektronicznej. Chodzi mi o gatunki i podgatunki techno – „external” to jest rave, techno, czy po prostu muzyka elektroniczna? – a może jeszcze coś innego?

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

nie boję się:)


15 lip

– właśnie spreparowałem numer „o się baniu”:) – nie wiem czemu w kółko powtarzam, że się boję… dałbym głowę, że bać się nie mam czego, a jednak może coś jest na rzeczy?

Na razie nazywa się to „psycho-cream” – w zamierzeniu miał to być utwór instrumentalny i prawie jest.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Przebudzenie W. Majewskiego


14 lip

…zapowiada się ciekawie: film Wojciecha Majewskiego, film jest… animowany (w technice 3D) – w tym „zwiastunie” wystąpiła Kinga Preis, a zaśpiewała Kaśka z Trzydwa%UHT – taaa, z tego UHT, które lada moment (październik’2009) wyda płytę w EMI – ale, ale… my tu nie o tym.

Film zapowiada się ciekawie:), ale „zapowiada się” dotyczy nielicznych, np. mnie,  bo podobno już jest od dawna, …ja go nie widziałem – dowiedziałem się o nim dzięki temu jakby-zwiastunowi. Czy ktoś widział ten film? Gdzie można go zobaczyć? Jest, czy go nie ma?

Na stronach: filmpolski.pl jest link do „oficjalnej strony filmu” : przebudzenie.pl, strona może i ciekawa, ale o filmie nie znalazłem tam nic. Ciekawe.

kolejne starcie


14 lip

…noo, dzieńDobryy:)

Po raz kolejny przymierzam się do prowadzenia „bloga” i po raz kolejny obawiam się, że z tego nic nie wyjdzie. Podoba mi się idea blogowania, ale gdy siadam przed monitorem i zaczynam segregować w głowie tematy do „rozpracowania” to okazuje się, że w zasadzie to ja nic nowego nie powiem i właściwie to „wszystko” już jest w necie opisane… tak było 3 lata temu i tak będzie teraz (?) – zobaczymy:)

viRoos

sacrum i profanum… ale o co chodzi?